8 روش اخذ شهروندی ترکیه

سرمایه گذاری در هوتلی پنج ستاره و کسب درآمد دالری تا بیست سال

اخذ تابعیت ترکیه از طریق خرید ملک به مبلغ 400000 هزار دالر

ده سال تجربه

Home About Img

درباره ما

شرکت Sun And Sky Real Estate که در سال ۲۰۱۳ تاسیس گردیده با شعبات خود در شهرهای مختلف ترکیه از جمله استانبول و آنتالیا، بزرگ‌ ترین و قدیمی ترین شرکت در حوزه سرمایه گذاری ملک و خدمات اقامت و تابعیت برای خارجی ها در ترکیه می باشد.
 
 Sun And Sky Real Estateاز شروع  تاسیس یعنی در سال ۲۰۱۳ و با کارشناسان مجرب فارسی زبان خود عنوان اولین و بزرگ‌ ترین شرکت در حوزه فروش ملک و خدمات رایگان اقامت و تابعیت کشور ترکیه را به دست آورده است.

جزئیات بیشتر
 • 2000+

  اقامت های اخد شده

 • 300+

  تابعیت های اخذ شده

 • 5000+

  مشتریان قدیمی

 • 85+

  کشورهای مختلف

بهترین پروژه ها

نمایش همه

عاجل فروشی

نمایش همه

تابعیت ترکیه توسط سرمایه گذاری در املاک

طبق قانونی که در ماه اگست سال ۲۰۱۸  اجرایی و در ماه اپریل سال ۲۰۲۲ بازنگری شد  در راستای جذب بیشتر سرمایه خارجی، اتباع کشورهای دیگر می توانند با خرید ملک به مبلغ ۴۰۰ هزار دالر و بیشتر، در مدت کمتر از ۳ ماه تابعیت و پاسپورت کشور ترکیه برای تمام اعضای خانواده خود به دست بیاورند.

جزئیات بیشتر

Turkish Citizenship by Investment Programme

بلاگ و اخبار

اقامت ترکیهتوسط سرمایه گذاری در املاک

با خرید ملک در ترکیه به مبلغ  بالاتر از ۷۵ هزار دالر در شهرهای بزرگ و ۵۰ هزار دالر در شهرهای کوچک می توانید اقامت ترکیه را برای تمام اعضای خانواده خود به دست آورید. خارجی های که به خرید ملک در ترکیه اقدام می نمایند تا زمانی که اقدام به فروش ملک خود ننمایند می توانند اقامت خود را هر ۲ سال یک بار تمدید نموده و بعد از ۵ سال  تابعیت کشور ترکیه را به دست آورند.

 

جزئیات بیشتر

Turkish Residence Permit by Investment Programme

خدمات رایگان پیش از فروش

خدمات رایگان‌ پس‌ از فروش

بهترین موقعیت ها برای خرید ملک

ما علاوه بر بهترین پیشنهادات و گزینه های املاک در مناطق مهم ترکیه، اطلاعات متنوعی، درباره شهرهای ترکیه، مزایا و تفاوت بین آنها را به شما ارائه می دهیم.

سوال و جواب

سوال و جواب درباره سرمایه گذاری ملک در ترکیه

نمایش همه
 • آیا امکان خرید اقساطی ملک وجود دارد؟
  شرایط اقساط از پروژه ای به پروژه دیگر متفاوت است. با این حال، امکان خرید اقساطی در برخی از پروژه های ما که آماده یا در دست ساخت هستند وجود دارد.
 • چگونه می توانم تابعیت ترکیه بگیرم؟
  با خرید ملک با ارزش بیش از ۴۰۰،۰۰۰ دالر می توانید شهروندی ترکیه را دریافت کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر، از بخش شهروندی ترکیه در وب سایت ما دیدن کنید.
 • گرفتن اقامت با خرید ملک در ترکیه به چه صورت میباشد؟
  اجازه اقامت املاک یک اقامت کوتاه مدت است که به راحتی و به طور مداوم تمدید می شود تا زمانی که ملک به نام مالک ثبت شده باشد. اجازه اقامت به دارنده آن اجازه می دهد تا با تمدید آن به مدت پنج سال شهروندی ترکیه را دریافت کند.
اجازه دهید با شما تماس بگیریم
بسته
Share
Whatsapp
Facebook
Twitter
Pinterest